BEKER

UITSLAGEN

Datum Thuis Uit Uitslag

STAND

# Team G 3 1 0 P S
1 Bon Boys JO11-2 0 0 0 0 0 0
2 BSC Unisson JO11-1 0 0 0 0 0 0
3 Buurse JO11-1G 0 0 0 0 0 0
4 Haaksbergen JO11-1 0 0 0 0 0 0

POULE PROGRAMMA

Datum Tijd Thuis Uit
31 aug. 09:30 Buurse JO11-1G Haaksbergen JO11-1
31 aug. 10:00 Bon Boys JO11-2 BSC Unisson JO11-1
4 sep. 18:30 Haaksbergen JO11-1 Bon Boys JO11-2
7 sep. 09:45 BSC Unisson JO11-1 Buurse JO11-1G
14 sep. 09:30 Buurse JO11-1G Bon Boys JO11-2
14 sep. 09:45 BSC Unisson JO11-1 Haaksbergen JO11-1

COMPETITIE

UITSLAGEN

Datum Thuis Uit Uitslag

STAND

# Team G 3 1 0 P S
1 Avanti W. JO11-2 0 0 0 0 0 0
2 Bon Boys JO11-2 0 0 0 0 0 0
3 BSC Unisson JO11-1 0 0 0 0 0 0
4 Buurse JO11-1G 0 0 0 0 0 0
5 GVV Eilermark JO11-1 0 0 0 0 0 0
6 EMOS JO11-1 0 0 0 0 0 0
7 Haaksbergen JO11-1 0 0 0 0 0 0
8 Losser JO11-2 0 0 0 0 0 0
9 LSV JO11-1 0 0 0 0 0 0
10 Sparta E. JO11-4 0 0 0 0 0 0
11 De Tubanters 1897 JO11-3 0 0 0 0 0 0
12 Victoria '28 JO11-2 0 0 0 0 0 0
13 Vogido JO11-3G 0 0 0 0 0 0

POULE PROGRAMMA

Datum Tijd Thuis Uit
21 sep. 08:30 Sparta E. JO11-4 Bon Boys JO11-2
21 sep. 09:00 LSV JO11-1 Avanti W. JO11-2
21 sep. 09:00 EMOS JO11-1 Vogido JO11-3G
21 sep. 09:30 Buurse JO11-1G Losser JO11-2
21 sep. 09:45 Victoria '28 JO11-2 GVV Eilermark JO11-1
21 sep. 09:45 BSC Unisson JO11-1 Haaksbergen JO11-1
28 sep. 09:30 Vogido JO11-3G Sparta E. JO11-4
28 sep. 09:45 Losser JO11-2 De Tubanters 1897 JO11-3
28 sep. 10:00 GVV Eilermark JO11-1 LSV JO11-1
28 sep. 10:00 Bon Boys JO11-2 Buurse JO11-1G
28 sep. 10:00 Avanti W. JO11-2 Victoria '28 JO11-2
28 sep. 10:00 Haaksbergen JO11-1 EMOS JO11-1
5 okt. 09:00 LSV JO11-1 Haaksbergen JO11-1
5 okt. 09:30 Buurse JO11-1G EMOS JO11-1
5 okt. 09:30 Vogido JO11-3G Bon Boys JO11-2
5 okt. 09:45 Victoria '28 JO11-2 Losser JO11-2
5 okt. 10:00 GVV Eilermark JO11-1 BSC Unisson JO11-1
5 okt. 10:00 Avanti W. JO11-2 De Tubanters 1897 JO11-3
12 okt. 09:00 EMOS JO11-1 Victoria '28 JO11-2
12 okt. 09:30 Buurse JO11-1G LSV JO11-1
12 okt. 09:45 De Tubanters 1897 JO11-3 Sparta E. JO11-4
12 okt. 09:45 Losser JO11-2 GVV Eilermark JO11-1
12 okt. 10:00 Haaksbergen JO11-1 Bon Boys JO11-2
26 okt. 08:30 Sparta E. JO11-4 LSV JO11-1
26 okt. 09:00 EMOS JO11-1 GVV Eilermark JO11-1
26 okt. 09:30 Buurse JO11-1G Victoria '28 JO11-2
26 okt. 09:45 De Tubanters 1897 JO11-3 Bon Boys JO11-2
26 okt. 09:45 Losser JO11-2 Vogido JO11-3G
26 okt. 09:45 BSC Unisson JO11-1 Avanti W. JO11-2
2 nov. 09:00 LSV JO11-1 EMOS JO11-1
2 nov. 09:45 Victoria '28 JO11-2 De Tubanters 1897 JO11-3
2 nov. 10:00 GVV Eilermark JO11-1 Sparta E. JO11-4
2 nov. 10:00 Bon Boys JO11-2 BSC Unisson JO11-1
2 nov. 10:00 Avanti W. JO11-2 Buurse JO11-1G
2 nov. 10:00 Haaksbergen JO11-1 Losser JO11-2
9 nov. 08:30 Sparta E. JO11-4 Buurse JO11-1G
9 nov. 09:00 LSV JO11-1 BSC Unisson JO11-1
9 nov. 09:40 Vogido JO11-3G De Tubanters 1897 JO11-3
9 nov. 09:45 Victoria '28 JO11-2 Haaksbergen JO11-1
9 nov. 10:00 Bon Boys JO11-2 Losser JO11-2
9 nov. 10:00 Avanti W. JO11-2 EMOS JO11-1
16 nov. 09:00 EMOS JO11-1 Sparta E. JO11-4
16 nov. 09:45 De Tubanters 1897 JO11-3 GVV Eilermark JO11-1
16 nov. 09:45 Losser JO11-2 LSV JO11-1
16 nov. 09:45 BSC Unisson JO11-1 Victoria '28 JO11-2
16 nov. 10:00 Bon Boys JO11-2 Avanti W. JO11-2
16 nov. 10:00 Haaksbergen JO11-1 Vogido JO11-3G
23 nov. 08:30 Sparta E. JO11-4 Losser JO11-2
23 nov. 09:00 LSV JO11-1 Victoria '28 JO11-2
23 nov. 09:00 EMOS JO11-1 BSC Unisson JO11-1
23 nov. 09:30 Buurse JO11-1G De Tubanters 1897 JO11-3
23 nov. 10:00 GVV Eilermark JO11-1 Haaksbergen JO11-1
23 nov. 10:00 Avanti W. JO11-2 Vogido JO11-3G
30 nov. 09:40 Vogido JO11-3G GVV Eilermark JO11-1
30 nov. 09:45 Victoria '28 JO11-2 Sparta E. JO11-4
30 nov. 09:45 De Tubanters 1897 JO11-3 LSV JO11-1
30 nov. 09:45 BSC Unisson JO11-1 Buurse JO11-1G
30 nov. 10:00 Bon Boys JO11-2 EMOS JO11-1
30 nov. 10:00 Haaksbergen JO11-1 Avanti W. JO11-2
7 dec. 08:30 Sparta E. JO11-4 BSC Unisson JO11-1
7 dec. 09:00 EMOS JO11-1 De Tubanters 1897 JO11-3
7 dec. 09:30 Buurse JO11-1G Haaksbergen JO11-1
7 dec. 09:45 Victoria '28 JO11-2 Vogido JO11-3G
7 dec. 10:00 GVV Eilermark JO11-1 Bon Boys JO11-2
7 dec. 10:00 Avanti W. JO11-2 Losser JO11-2
14 dec. 09:40 Vogido JO11-3G Buurse JO11-1G
14 dec. 09:45 Losser JO11-2 EMOS JO11-1
14 dec. 09:45 BSC Unisson JO11-1 De Tubanters 1897 JO11-3
14 dec. 10:00 Bon Boys JO11-2 LSV JO11-1
14 dec. 10:00 Avanti W. JO11-2 GVV Eilermark JO11-1
14 dec. 10:00 Haaksbergen JO11-1 Sparta E. JO11-4
21 dec. 08:30 Sparta E. JO11-4 Avanti W. JO11-2
21 dec. 09:00 LSV JO11-1 Vogido JO11-3G
21 dec. 09:30 Buurse JO11-1G GVV Eilermark JO11-1
21 dec. 09:45 Victoria '28 JO11-2 Bon Boys JO11-2
21 dec. 09:45 De Tubanters 1897 JO11-3 Haaksbergen JO11-1
21 dec. 09:45 BSC Unisson JO11-1 Losser JO11-2

Eerstvolgende wedstrijd

  31 aug.     09:30   

BBKT33A      BBKT96V

Buurse JO11-1G vs. Haaksbergen JO11-1