BEKER

UITSLAGEN

Datum Thuis Uit Uitslag

STAND

# Team G 3 1 0 P S
1 WVV '34 JO13-3G 1 1 0 0 3 6
2 Holten JO13-3 1 1 0 0 3 6
3 La Première JO13-1 1 1 0 0 3 5
4 Buurse JO13-1 1 1 0 0 3 5
5 VIOD JO13-4 1 1 0 0 3 5
6 SDC '12 JO13-5 1 1 0 0 3 4
7 SDC '12 JO13-4 1 1 0 0 3 3
8 AZSV JO13-5 1 1 0 0 3 1
9 Juliana '32 JO13-1 1 1 0 0 3 1
10 Sparta E. JO13-7 1 1 0 0 3 1
11 DSVD JO13-2 0 0 0 0 0 0
12 Excelsior '31 JO13-8 0 0 0 0 0 0
13 Juventa '12 JO13-3 0 0 0 0 0 0
14 Luctor Et Emergo JO13-4 0 0 0 0 0 0
15 Ruurlo JO13-3G 0 0 0 0 0 0
16 Wolfersveen JO13-1G 0 0 0 0 0 0
17 Varsseveld JO13-3G 1 0 0 1 0 -1
18 RKSV JO13-1G 1 0 0 1 0 -1
19 Losser JO13-4 1 0 0 1 0 -1
20 ATC '65 JO13-7 1 0 0 1 0 -3
21 Vogido JO13-5 1 0 0 1 0 -4
22 MVV '29 JO13-3 1 0 0 1 0 -5
23 ST: Gendringen/Etten JO13-2 1 0 0 1 0 -5
24 Vosseveld JO13-2 1 0 0 1 0 -5
25 Ruurlo JO13-4G 1 0 0 1 0 -6
26 Epse JO13-1 1 0 0 1 0 -6

POULE PROGRAMMA

Datum Tijd Thuis Uit
16 dec 10:00 Juventa '12 JO13-3 Excelsior '31 JO13-8
16 dec 10:00 Luctor Et Emergo JO13-4 DSVD JO13-2
16 dec 10:30 Wolfersveen JO13-1G Ruurlo JO13-3G

COMPETITIE

UITSLAGEN

Datum Thuis Uit Uitslag
18 nov De Tubanters 1897 JO13-5 EMOS JO13-3 5 - 1
18 nov Tubantia JO13-5 Rigtersbleek JO13-4 0 - 5
18 nov Sparta E. JO13-6 Buurse JO13-1 0 - 6
11 nov EMOS JO13-3 Sparta E. JO13-6 0 - 4
11 nov BSC Unisson JO13-2G Vogido JO13-5 1 - 6
11 nov Victoria '28 JO13-6 Bon Boys JO13-5 1 - 9
11 nov Buurse JO13-1 Tubantia JO13-5 12 - 0
11 nov Rigtersbleek JO13-4 Rigtersbleek JO13-5 0 - 7
11 nov Bon Boys JO13-6 De Tubanters 1897 JO13-5 9 - 1

STAND

# Team G 3 1 0 P S
1 Buurse JO13-1 7 6 1 0 19 53
2 Rigtersbleek JO13-4 8 6 0 2 18 9
3 Sparta E. JO13-6 7 5 0 2 15 17
4 Bon Boys JO13-6 6 4 1 1 13 31
5 Rigtersbleek JO13-5 5 4 0 1 12 25
6 Bon Boys JO13-5 5 3 0 2 9 15
7 Vogido JO13-5 6 2 0 4 6 -5
8 De Tubanters 1897 JO13-5 7 2 0 5 6 -21
9 BSC Unisson JO13-2G 7 2 0 5 6 -46
10 EMOS JO13-3 8 1 1 6 4 -32
11 Victoria '28 JO13-6 7 1 0 6 3 -29
12 Tubantia JO13-5 3 0 1 2 1 -17

POULE PROGRAMMA

Datum Tijd Thuis Uit
25 nov 08:30 Bon Boys JO13-6 Vogido JO13-5
25 nov 10:00 Rigtersbleek JO13-4 Buurse JO13-1
25 nov 11:00 De Tubanters 1897 JO13-5 Bon Boys JO13-5
25 nov 11:00 Victoria '28 JO13-6 Sparta E. JO13-6
25 nov 11:30 BSC Unisson JO13-2G Tubantia JO13-5
25 nov 13:00 EMOS JO13-3 Rigtersbleek JO13-5
2 dec 08:30 Bon Boys JO13-5 EMOS JO13-3
2 dec 08:45 Sparta E. JO13-6 Bon Boys JO13-6
2 dec 09:00 Vogido JO13-5 Rigtersbleek JO13-5
2 dec 10:15 Tubantia JO13-5 De Tubanters 1897 JO13-5
2 dec 11:00 Buurse JO13-1 Victoria '28 JO13-6
2 dec 11:30 BSC Unisson JO13-2G Rigtersbleek JO13-4
9 dec 08:30 Bon Boys JO13-6 Bon Boys JO13-5
9 dec 10:00 Rigtersbleek JO13-4 Sparta E. JO13-6
9 dec 11:00 De Tubanters1897 JO13-5 Buurse JO13-1
9 dec 11:00 Victoria '28 JO13-6 Tubantia JO13-5
9 dec 11:30 Rigtersbleek JO13-5 BSC Unisson JO13-2G
9 dec 13:00 EMOS JO13-3 Vogido JO13-5
16 dec 08:30 Bon Boys JO13-5 Buurse JO13-1
16 dec 09:30 Vogido JO13-5 Victoria '28 JO13-6
16 dec 10:00 Bon Boys JO13-5 BSC Unisson JO13-2G
16 dec 12:00 Rigtersbleek JO13-5 De Tubanters 1897 JO13-5

Eerstvolgende wedstrijd

  25 nov     10:00   

BBKT19A   -   BBKT33A

Rigtersbleek JO13-4 vs. Buurse JO13-1