Special Olympics Nationale Spelen 2022

De Special Olympics Nationale Spelen 2022 vinden van 10 tot 12 juni plaats in Twente.

Het onderdeel voetbal speelt zich af op Park Groot Scholtenhagen. VV Haaksbergen, HSC’21, SV Bon Boys, Hoeve Vooruit en VV Buurse hebben hiertoe de krachten gebundeld. Samen willen we van dit sportevenement een groot succes maken.

Om deze Spelen tot dit grote succes te maken zijn ‘handjes’ nodig. We kunnen nog veel handjes gebruiken en doen een klemmend beroep op ‘jullie’ om waar nodig te ondersteunen.

Op zaterdag 11 en zondag 12 juni is jouw hulp van 9.00 uur - 15.00 uur nodig. Uiteraard is een dagdeel meehelpen ook prima. Meld je aan om er samen met de voetballers een mooi weekend van te maken.

Aanmelden kan via secretariaat@vvbuurse.nl

so2022

In een uniek shirt zal het G-team van VV Haaksbergen de eer van ons dorp verdedigen. De hoofdkleuren van de vijf voetbalclubs – groen en oranje - zijn erin verweven. Op de mouw staan alle vijf logo’s en op de voorzijde het logo van de Gemeente Haaksbergen.