TUKKER CUP

UITSLAGEN

Datum Thuis Uit Uitslag

STAND

# Team G 3 1 0 P S
1 DETO 1 3 3 0 0 9 14
2 Bon Boys 1 3 2 0 1 6 0
3 Drienerlo 1 3 1 0 2 3 -8
4 Buurse 1 3 0 0 3 0 -6

POULE PROGRAMMA

Datum Tijd Thuis Uit

COMPETITIE

UITSLAGEN

Datum Thuis Uit Uitslag
25 feb TVO 1 Markelo 1 -
25 feb GFC 1 EMOS 1 -
18 feb Bentelo 1 Diepenheim 1 0 - 0
18 feb WVV '34 1 Buurse 1 3 - 0
18 feb Rood Zwart 1 Enter 1 2 - 1
18 feb BSC Unisson 1 Hector 1 3 - 0
18 feb GFC 1 TVO 1 -
18 feb Markelo 1 FC Aramea 1 0 - 2

STAND

# Team G 3 1 0 P S
1 WVV '34 1 12 11 0 1 33 20
2 GFC 1 12 9 3 0 30 18
3 EMOS 1 11 8 0 3 24 20
4 Markelo 1 13 7 1 5 22 6
5 TVO 1 12 6 2 4 20 1
6 BSC Unisson 1 13 6 1 6 19 -1
7 UDI 1 13 4 6 3 18 7
8 Buurse 1 14 5 0 9 15 -20
9 Rood Zwart 1 11 4 2 5 14 -5
10 FC Aramea 1 14 3 5 6 14 -5
11 Bentelo 1 13 3 4 6 13 -9
12 Hector 1 12 2 3 7 9 -10
13 Diepenheim 1 12 0 6 6 6 -10
14 Enter 1 12 1 3 8 6 -12

POULE PROGRAMMA

Datum Tijd Thuis Uit
25 feb 14:00 Buurse 1 Diepenheim 1
25 feb 14:00 UDI 1 Hector 1
25 feb 14:00 Rood Zwart 1 BSC Unisson 1
25 feb 14:00 GFC 1 EMOS 1
25 feb 14:00 Enter 1 FC Aramea 1
25 feb 14:00 TVO 1 Markelo 1
25 feb 14:00 WVV '34 1 Bentelo 1
4 mrt 14:00 Enter 1 GFC 1
4 mrt 14:00 TVO 1 WVV '34 1
4 mrt 14:00 Diepenheim 1 EMOS 1
4 mrt 14:00 Buurse 1 Rood Zwart 1
4 mrt 14:00 Hector 1 Markelo 1
4 mrt 14:00 UDI 1 BSC Unisson 1
4 mrt 14:00 FC Aramea 1 Bentelo 1
11 mrt 14:00 Enter 1 WVV '34 1
11 mrt 14:00 Diepenheim 1 BSC Unisson 1
11 mrt 14:00 Buurse 1 TVO 1
11 mrt 14:00 Hector 1 GFC 1
11 mrt 14:00 UDI 1 Rood Zwart 1
11 mrt 14:00 FC Aramea 1 EMOS 1
11 mrt 14:00 Markelo 1 Bentelo 1
18 mrt 14:00 EMOS 1 Hector 1
18 mrt 14:00 GFC 1 Diepenheim 1
18 mrt 14:00 BSC Unisson 1 FC Aramea 1
18 mrt 14:00 TVO 1 Enter 1
18 mrt 14:00 WVV '34 1 UDI 1
18 mrt 14:00 Bentelo 1 Buurse 1
18 mrt 14:00 Rood Zwart 1 Markelo 1
25 mrt 14:00 Diepenheim 1 WVV '34 1
25 mrt 14:00 Buurse 1 BSC Unisson 1
25 mrt 14:00 Hector 1 TVO 1
25 mrt 14:00 UDI 1 Enter 1
25 mrt 14:00 Bentelo 1 GFC 1
25 mrt 14:00 FC Aramea 1 Rood Zwart 1
25 mrt 14:00 Markelo 1 EMOS 1
1 apr 14:00 Rood Zwart 1 Diepenheim 1
1 apr 14:00 EMOS 1 Bentelo 1
1 apr 14:00 GFC 1 FC Aramea 1
1 apr 14:00 BSC Unisson 1 Markelo 1
1 apr 14:00 Enter 1 Buurse 1
1 apr 14:00 TVO 1 UDI 1
1 apr 14:00 WVV '34 1 Hector 1
8 apr 14:00 Enter 1 BSC Unisson 1
8 apr 14:00 TVO 1 Rood Zwart 1
8 apr 14:00 WVV '34 1 GFC 1
8 apr 14:00 Buurse 1 EMOS 1
8 apr 14:00 Hector 1 Bentelo 1
8 apr 14:00 UDI 1 Markelo 1
12 apr 18:30 TVO 1 Diepenheim 1
12 apr 18:30 EMOS 1 UDI 1
12 apr 20:00 Rood Zwart 1 WVV '34 1
15 apr 14:00 Bentelo 1 Enter 1
15 apr 14:00 FC Aramea 1 UDI 1
15 apr 14:00 Rood Zwart 1 GFC 1
15 apr 14:00 EMOS 1 TVO 1
15 apr 14:00 BSC Unisson 1 WVV '34 1
15 apr 14:00 Markelo 1 Buurse 1
15 apr 14:00 Hector 1 Diepenheim 1
22 apr 14:00 Enter 1 Diepenheim 1
22 apr 14:00 TVO 1 FC Aramea 1
22 apr 14:00 WVV '34 1 Markelo 1
22 apr 14:00 Buurse 1 Hector 1
22 apr 14:00 Rood Zwart 1 EMOS 1
22 apr 14:00 GFC 1 UDI 1
22 apr 14:00 BSC Unisson 1 Bentelo 1

Eerstvolgende wedstrijd

  25 feb     14:00   

BBKT33A   -   BBKW09I

Buurse 1 vs. Diepenheim 1