BEKER

UITSLAGEN

Datum Thuis Uit Uitslag

STAND

# Team G 3 1 0 P S
1 Bon Boys 4 0 0 0 0 0 0
2 Buurse 2 0 0 0 0 0 0
3 SC Enschede 2 0 0 0 0 0 0
4 EFC PW 1885 2 0 0 0 0 0 0

POULE PROGRAMMA

Datum Tijd Thuis Uit
1 sep. 09:00 EFC PW 1885 2 SC Enschede 2
1 sep. 11:00 Buurse 2 Bon Boys 4
8 sep. 09:00 Bon Boys 4 EFC PW 1885 2
8 sep. 10:00 SC Enschede 2 Buurse 2
15 sep. 10:00 SC Enschede 2 Bon Boys 4
15 sep. 11:00 Buurse 2 EFC PW 1885 2

COMPETITIE

UITSLAGEN

Datum Thuis Uit Uitslag

STAND

# Team G 3 1 0 P S
1 Bentelo 3 0 0 0 0 0 0
2 Buurse 2 0 0 0 0 0 0
3 Grol 3 0 0 0 0 0 0
4 SP Lochem 3 0 0 0 0 0 0
5 Markelo 3 0 0 0 0 0 0
6 SP Rekken 2 0 0 0 0 0 0
7 Reunie 3 0 0 0 0 0 0
8 Rietmolen 2 0 0 0 0 0 0
9 Rood Zwart 3 0 0 0 0 0 0
10 FC Trias 3 0 0 0 0 0 0
11 VIOS B. 4 0 0 0 0 0 0
12 W.V.V.'34 3 0 0 0 0 0 0

POULE PROGRAMMA

Datum Tijd Thuis Uit
22 sep. 10:00 VIOS B. 4 Buurse 2
22 sep. 10:00 SP Lochem 3 SP Rekken 2
22 sep. 10:00 Markelo 3 W.V.V.'34 3
22 sep. 10:30 Rood Zwart 3 Rietmolen 2
22 sep. 11:15 FC Trias 3 Reunie 3
22 sep. 11:30 Bentelo 3 Grol 3
29 sep. 10:30 Rietmolen 2 Markelo 3
29 sep. 11:00 Buurse 2 Rood Zwart 3
29 sep. 11:00 W.V.V.'34 3 VIOS B. 4
29 sep. 11:00 Reunie 3 Bentelo 3
29 sep. 11:30 SP Rekken 2 FC Trias 3
29 sep. 11:30 Grol 3 SP Lochem 3
6 okt. 10:00 VIOS B. 4 Reunie 3
6 okt. 10:00 Markelo 3 Bentelo 3
6 okt. 11:00 Buurse 2 SP Rekken 2
6 okt. 11:00 W.V.V.'34 3 Rietmolen 2
6 okt. 11:00 Rood Zwart 3 Grol 3
6 okt. 11:15 FC Trias 3 SP Lochem 3
13 okt. 10:30 Rietmolen 2 Buurse 2
13 okt. 11:00 Reunie 3 Rood Zwart 3
13 okt. 11:00 SP Lochem 3 Markelo 3
13 okt. 11:00 Bentelo 3 FC Trias 3
13 okt. 11:30 SP Rekken 2 W.V.V.'34 3
13 okt. 11:30 Grol 3 VIOS B. 4
27 okt. 10:00 Markelo 3 FC Trias 3
27 okt. 10:30 Rietmolen 2 SP Rekken 2
27 okt. 11:00 Reunie 3 Buurse 2
27 okt. 11:00 SP Lochem 3 Rood Zwart 3
27 okt. 11:00 Bentelo 3 VIOS B. 4
27 okt. 11:30 Grol 3 W.V.V.'34 3
3 nov. 09:30 SP Rekken 2 Rood Zwart 3
3 nov. 10:30 Rietmolen 2 VIOS B. 4
3 nov. 11:00 Buurse 2 Bentelo 3
3 nov. 11:00 W.V.V.'34 3 SP Lochem 3
3 nov. 11:00 Reunie 3 Markelo 3
3 nov. 11:30 Grol 3 FC Trias 3
10 nov. 09:30 VIOS B. 4 SP Rekken 2
10 nov. 10:00 Markelo 3 Grol 3
10 nov. 11:00 SP Lochem 3 Reunie 3
10 nov. 11:00 Bentelo 3 Rietmolen 2
10 nov. 11:00 Rood Zwart 3 W.V.V.'34 3
10 nov. 11:15 FC Trias 3 Buurse 2
17 nov. 10:00 VIOS B. 4 SP Lochem 3
17 nov. 11:00 Buurse 2 Grol 3
17 nov. 11:00 W.V.V.'34 3 Reunie 3
17 nov. 11:00 Rood Zwart 3 Bentelo 3
17 nov. 11:15 FC Trias 3 Rietmolen 2
17 nov. 11:45 SP Rekken 2 Markelo 3
24 nov. 10:00 Markelo 3 VIOS B. 4
24 nov. 11:00 W.V.V.'34 3 Buurse 2
24 nov. 11:00 Reunie 3 SP Rekken 2
24 nov. 11:00 SP Lochem 3 Bentelo 3
24 nov. 11:15 FC Trias 3 Rood Zwart 3
24 nov. 11:30 Grol 3 Rietmolen 2
1 dec. 10:00 SP Rekken 2 Grol 3
1 dec. 10:00 VIOS B. 4 FC Trias 3
1 dec. 10:30 Rietmolen 2 Reunie 3
1 dec. 11:00 Buurse 2 SP Lochem 3
1 dec. 11:00 W.V.V.'34 3 Bentelo 3
1 dec. 11:00 Rood Zwart 3 Markelo 3
8 dec. 10:00 VIOS B. 4 Rood Zwart 3
8 dec. 10:00 Markelo 3 Buurse 2
8 dec. 10:00 Bentelo 3 SP Rekken 2
8 dec. 11:00 SP Lochem 3 Rietmolen 2
8 dec. 11:15 FC Trias 3 W.V.V.'34 3
8 dec. 11:30 Grol 3 Reunie 3

Eerstvolgende wedstrijd

  1 sep.     11:00   

BBKT33A      BBKR536

Buurse 2 vs. Bon Boys 4