COMPETITIE

UITSLAGEN

Datum Thuis Uit Uitslag

STAND

# Team G 3 1 0 P S
1 BSC Unisson 5 4 3 1 0 10 5
2 v.v. Twenthe 6 3 3 0 0 9 6
3 Hoeve Vooruit 4 2 2 0 0 6 5
4 Delden 5 3 2 0 1 6 2
5 Diepenheim 4 2 1 1 0 4 2
6 Rood Zwart 6 3 1 0 2 3 1
7 Hector 4 3 1 0 2 3 -2
8 TVO 5 3 1 0 2 3 -2
9 Bentelo 7 3 1 0 2 3 -4
10 W.V.V.'34 5 1 0 0 1 0 -1
11 Bon Boys 8 2 0 0 2 0 -6
12 Buurse 4 3 0 0 3 0 -6

POULE PROGRAMMA

Datum Tijd Thuis Uit
15 nov. 10:00 Buurse 4 Hoeve Vooruit 4
15 nov. 10:30 W.V.V.'34 5 Diepenheim 4
22 nov. 09:00 Bon Boys 8 v.v. Twenthe 6
22 nov. 09:30 Hoeve Vooruit 4 Diepenheim 4
22 nov. 10:00 Buurse 4 Hector 4
22 nov. 10:00 Delden 5 Rood Zwart 6
22 nov. 10:00 BSC Unisson 5 W.V.V.'34 5
22 nov. 11:00 TVO 5 Bentelo 7
29 nov. 09:00 Hector 4 BSC Unisson 5
29 nov. 09:00 v.v. Twenthe 6 Delden 5
29 nov. 09:00 Rood Zwart 6 Hoeve Vooruit 4
29 nov. 10:00 Diepenheim 4 Buurse 4
29 nov. 10:00 Bentelo 7 Bon Boys 8
29 nov. 10:30 W.V.V.'34 5 TVO 5
6 dec. 09:00 Bon Boys 8 W.V.V.'34 5
6 dec. 09:00 Hector 4 Delden 5
6 dec. 09:30 Hoeve Vooruit 4 Bentelo 7
6 dec. 10:00 Buurse 4 Rood Zwart 6
6 dec. 10:00 Diepenheim 4 TVO 5
6 dec. 10:00 BSC Unisson 5 v.v. Twenthe 6
13 dec. 09:00 Bon Boys 8 Buurse 4
13 dec. 09:00 v.v. Twenthe 6 Hector 4
13 dec. 09:00 Rood Zwart 6 Diepenheim 4
13 dec. 10:00 Delden 5 BSC Unisson 5
13 dec. 10:30 W.V.V.'34 5 Bentelo 7
13 dec. 11:00 TVO 5 Hoeve Vooruit 4
7 feb. 09:00 Hector 4 TVO 5
7 feb. 09:00 BSC Unisson 5 Bon Boys 8
7 feb. 09:30 Hoeve Vooruit 4 Delden 5
7 feb. 10:00 Buurse 4 v.v. Twenthe 6
7 feb. 10:00 Diepenheim 4 W.V.V.'34 5
7 feb. 10:00 Bentelo 7 Rood Zwart 6
28 feb. 09:00 Bon Boys 8 Hoeve Vooruit 4
28 feb. 09:00 v.v. Twenthe 6 Bentelo 7
28 feb. 09:00 Rood Zwart 6 Hector 4
28 feb. 10:00 Delden 5 Diepenheim 4
28 feb. 10:30 W.V.V.'34 5 BSC Unisson 5
28 feb. 11:00 TVO 5 Buurse 4
7 mrt. 09:30 Hoeve Vooruit 4 Buurse 4
7 mrt. 10:00 Delden 5 Bon Boys 8
7 mrt. 10:00 Diepenheim 4 v.v. Twenthe 6
7 mrt. 10:00 Bentelo 7 TVO 5
7 mrt. 10:30 W.V.V.'34 5 Hector 4
7 mrt. 11:00 BSC Unisson 5 Rood Zwart 6
14 mrt. 09:00 Bon Boys 8 Diepenheim 4
14 mrt. 09:00 Hector 4 Bentelo 7
14 mrt. 09:00 v.v. Twenthe 6 Hoeve Vooruit 4
14 mrt. 09:00 Rood Zwart 6 W.V.V.'34 5
14 mrt. 10:00 Buurse 4 Delden 5
14 mrt. 11:00 TVO 5 BSC Unisson 5
21 mrt. 09:00 Rood Zwart 6 Bon Boys 8
21 mrt. 09:00 BSC Unisson 5 Hector 4
21 mrt. 10:00 Buurse 4 Diepenheim 4
21 mrt. 10:00 Delden 5 v.v. Twenthe 6
21 mrt. 10:00 Bentelo 7 Hoeve Vooruit 4
21 mrt. 11:00 TVO 5 W.V.V.'34 5
28 mrt. 09:00 Bon Boys 8 Bentelo 7
28 mrt. 09:00 Hector 4 Buurse 4
28 mrt. 09:30 Hoeve Vooruit 4 TVO 5
28 mrt. 10:00 Diepenheim 4 Rood Zwart 6
28 mrt. 10:00 BSC Unisson 5 Delden 5
28 mrt. 10:30 W.V.V.'34 5 v.v. Twenthe 6

Eerstvolgende wedstrijd

  15 nov.     10:00   

BBKT33A      BBKW46V

Buurse 4 vs. Hoeve Vooruit 4