BEKER

UITSLAGEN

Datum Thuis Uit Uitslag

STAND

# Team G 3 1 0 P S
1 Bon Boys 5 0 0 0 0 0 0
2 BSC Unisson 6 0 0 0 0 0 0
3 Buurse 4 0 0 0 0 0 0

POULE PROGRAMMA

Datum Tijd Thuis Uit
1 sep. 11:15 Bon Boys 5 Buurse 4
8 sep. 10:00 Buurse 4 BSC Unisson 6
15 sep. 11:15 Bon Boys 5 BSC Unisson 6

COMPETITIE

UITSLAGEN

Datum Thuis Uit Uitslag

STAND

# Team G 3 1 0 P S
1 Bon Boys 6 0 0 0 0 0 0
2 Buurse 3 0 0 0 0 0 0
3 Diepenheim 3 0 0 0 0 0 0
4 EGVV 2 0 0 0 0 0 0
5 Grol 10 0 0 0 0 0 0
6 Hoeve Vooruit 3 0 0 0 0 0 0
7 HSC '21 7 0 0 0 0 0 0
8 KSV 3 0 0 0 0 0 0
9 Rietmolen 5 0 0 0 0 0 0
10 Rood Zwart 7 0 0 0 0 0 0
11 VIOS B. 8 0 0 0 0 0 0
12 W.V.V.'34 4 0 0 0 0 0 0

POULE PROGRAMMA

Datum Tijd Thuis Uit
22 sep. 10:30 Rietmolen 5 HSC '21 7
22 sep. 10:45 Buurse 3 Bon Boys 6
22 sep. 11:00 KSV 3 Diepenheim 3
22 sep. 11:00 Rood Zwart 7 EGVV 2
22 sep. 11:45 W.V.V.'34 4 Hoeve Vooruit 3
22 sep. 12:00 VIOS B. 8 Grol 10
29 sep. 09:00 HSC '21 7 KSV 3
29 sep. 09:00 Bon Boys 6 VIOS B. 8
29 sep. 09:30 Hoeve Vooruit 3 Buurse 3
29 sep. 09:30 Grol 10 W.V.V.'34 4
29 sep. 10:00 EGVV 2 Rietmolen 5
6 okt. 09:00 Bon Boys 6 Hoeve Vooruit 3
6 okt. 09:30 Grol 10 EGVV 2
6 okt. 10:30 Rietmolen 5 Rood Zwart 7
6 okt. 10:45 Buurse 3 KSV 3
6 okt. 11:45 W.V.V.'34 4 Diepenheim 3
6 okt. 12:00 VIOS B. 8 HSC '21 7
13 okt. 09:00 HSC '21 7 W.V.V.'34 4
13 okt. 09:30 Hoeve Vooruit 3 Grol 10
13 okt. 10:00 EGVV 2 Bon Boys 6
13 okt. 10:00 Diepenheim 3 VIOS B. 8
13 okt. 11:00 KSV 3 Rietmolen 5
13 okt. 11:00 Rood Zwart 7 Buurse 3
27 okt. 09:00 HSC '21 7 Grol 10
27 okt. 09:30 Hoeve Vooruit 3 EGVV 2
27 okt. 10:00 Diepenheim 3 Bon Boys 6
27 okt. 10:45 Buurse 3 Rietmolen 5
27 okt. 11:00 KSV 3 VIOS B. 8
27 okt. 11:00 Rood Zwart 7 W.V.V.'34 4
3 nov. 09:00 HSC '21 7 Buurse 3
3 nov. 09:00 Bon Boys 6 Rood Zwart 7
3 nov. 09:30 Hoeve Vooruit 3 VIOS B. 8
3 nov. 09:30 Grol 10 KSV 3
3 nov. 10:00 EGVV 2 W.V.V.'34 4
3 nov. 10:00 Diepenheim 3 Rietmolen 5
10 nov. 10:15 Rood Zwart 7 HSC '21 7
10 nov. 10:30 Rietmolen 5 Grol 10
10 nov. 10:45 Buurse 3 Diepenheim 3
10 nov. 11:00 KSV 3 Hoeve Vooruit 3
10 nov. 11:30 VIOS B. 8 EGVV 2
10 nov. 11:45 W.V.V.'34 4 Bon Boys 6
17 nov. 09:00 Bon Boys 6 HSC '21 7
17 nov. 09:30 Grol 10 Diepenheim 3
17 nov. 10:00 EGVV 2 Buurse 3
17 nov. 10:30 Rietmolen 5 Hoeve Vooruit 3
17 nov. 11:30 VIOS B. 8 Rood Zwart 7
17 nov. 11:45 W.V.V.'34 4 KSV 3
24 nov. 09:00 HSC '21 7 EGVV 2
24 nov. 09:00 Bon Boys 6 Grol 10
24 nov. 10:00 Diepenheim 3 Hoeve Vooruit 3
24 nov. 10:30 Rietmolen 5 W.V.V.'34 4
24 nov. 10:45 Buurse 3 VIOS B. 8
24 nov. 11:00 Rood Zwart 7 KSV 3
1 dec. 09:00 Bon Boys 6 KSV 3
1 dec. 09:30 Hoeve Vooruit 3 HSC '21 7
1 dec. 09:30 Grol 10 Rood Zwart 7
1 dec. 10:00 EGVV 2 Diepenheim 3
1 dec. 11:45 W.V.V.'34 4 Buurse 3
1 dec. 12:00 VIOS B. 8 Rietmolen 5
8 dec. 10:00 Diepenheim 3 HSC '21 7
8 dec. 10:30 Rietmolen 5 Bon Boys 6
8 dec. 10:45 Buurse 3 Grol 10
8 dec. 11:00 KSV 3 EGVV 2
8 dec. 11:00 Rood Zwart 7 Hoeve Vooruit 3
8 dec. 12:00 VIOS B. 8 W.V.V.'34 4

Eerstvolgende wedstrijd

  1 sep.     09:30   

BBKY63A      BBKT33A

UDI 3 vs. Buurse 3