BEKER

UITSLAGEN

Datum Thuis Uit Uitslag
16 sep Buurse JO9-1G Bon Boys JO9-3 5 - 9
16 sep FC Eibergen JO9-4 BSC Unisson JO9-1G 1 - 8
13 sep FC Eibergen JO9-4 Buurse JO9-1G 0 - 13

STAND

# Team G 3 1 0 P S
1 Bon Boys JO9-3 3 3 0 0 9 24
2 Buurse JO9-1G 3 2 0 1 6 15
3 BSC Unisson JO9-1G 3 1 0 2 3 -5
4 FC Eibergen JO9-4 3 0 0 3 0 -34

POULE PROGRAMMA

Datum Tijd Thuis Uit

COMPETITIE

UITSLAGEN

Datum Thuis Uit Uitslag
23 sep BSC Unisson JO9-1G Buurse JO9-1G 5 - 10
23 sep Haaksbergen JO9-1 Hengelo JO9-1 9 - 7
23 sep WVV '34 JO9-1 FC Eibergen JO9-5 18 - 2
23 sep Bon Boys JO9-3 Wilhelminaschool JO9-2 4 - 7
23 sep Rigtersbleek JO9-2 Bentelo JO9-1 4 - 4

STAND

# Team G 3 1 0 P S
1 WVV '34 JO9-1 1 1 0 0 3 16
2 Buurse JO9-1G 1 1 0 0 3 5
3 Wilhelminaschool JO9-2 1 1 0 0 3 3
4 Haaksbergen JO9-1 1 1 0 0 3 2
5 Bentelo JO9-1 1 0 1 0 1 0
6 Rigtersbleek JO9-2 1 0 1 0 1 0
7 De Tubanters1897 JO9-3 0 0 0 0 0 0
8 DEC '10 JO9-1 0 0 0 0 0 0
9 Hengelo JO9-1 1 0 0 1 0 -2
10 Bon Boys JO9-3 1 0 0 1 0 -3
11 BSC Unisson JO9-1G 1 0 0 1 0 -5
12 FC Eibergen JO9-5 1 0 0 1 0 -16

POULE PROGRAMMA

Datum Tijd Thuis Uit
30 sep 08:30 FC Eibergen JO9-5 Haaksbergen JO9-1
30 sep 08:45 De Tubanters1897 JO9-3 WVV '34 JO9-1
30 sep 08:45 Wilhelminaschool JO9-2 Rigtersbleek JO9-2
30 sep 09:30 Buurse JO9-1G DEC '10 JO9-1
30 sep 09:30 Hengelo JO9-1 Bon Boys JO9-3
30 sep 09:30 Bentelo JO9-1 BSC Unisson JO9-1G
7 okt 08:30 Rigtersbleek JO9-2 FC Eibergen JO9-5
7 okt 08:45 De Tubanters1897 JO9-3 Wilhelminaschool JO9-2
7 okt 09:00 Haaksbergen JO9-1 Bon Boys JO9-3
7 okt 09:30 Buurse JO9-1G Bentelo JO9-1
7 okt 10:00 DEC '10 JO9-1 WVV '34 JO9-1
11 okt 18:00 BSC Unisson JO9-1G Hengelo JO9-1
14 okt 08:30 Bon Boys JO9-3 Rigtersbleek JO9-2
14 okt 08:30 FC Eibergen JO9-5 DEC '10 JO9-1
14 okt 08:45 Wilhelminaschool JO9-2 BSC Unisson JO9-1G
14 okt 09:00 WVV '34 JO9-1 Haaksbergen JO9-1
14 okt 09:30 Hengelo JO9-1 Buurse JO9-1G
14 okt 09:30 Bentelo JO9-1 De Tubanters1897 JO9-3
28 okt 08:45 De Tubanters1897 JO9-3 FC Eibergen JO9-5
28 okt 09:30 Buurse JO9-1G Wilhelminaschool JO9-2
28 okt 09:30 Bentelo JO9-1 Hengelo JO9-1
28 okt 10:00 BSC Unisson JO9-1G WVV '34 JO9-1
28 okt 10:00 DEC '10 JO9-1 Bon Boys JO9-3
28 okt 10:15 Rigtersbleek JO9-2 Haaksbergen JO9-1
4 nov 08:30 Bon Boys JO9-3 Buurse JO9-1G
4 nov 08:30 FC Eibergen JO9-5 BSC Unisson JO9-1G
4 nov 09:00 Wilhelminaschool JO9-2 Bentelo JO9-1
4 nov 09:00 Haaksbergen JO9-1 DEC '10 JO9-1
4 nov 09:00 WVV '34 JO9-1 Rigtersbleek JO9-2
4 nov 09:30 Hengelo JO9-1 De Tubanters1897 JO9-3
11 nov 08:30 FC Eibergen JO9-5 Buurse JO9-1G
11 nov 08:30 Rigtersbleek JO9-2 Hengelo JO9-1
11 nov 08:45 De Tubanters1897 JO9-3 BSC Unisson JO9-1G
11 nov 09:00 Haaksbergen JO9-1 Bentelo JO9-1
11 nov 09:00 WVV '34 JO9-1 Bon Boys JO9-3
11 nov 10:00 DEC '10 JO9-1 Wilhelminaschool JO9-2
18 nov 08:30 Bon Boys JO9-3 FC Eibergen JO9-5
18 nov 09:00 Wilhelminaschool JO9-2 Haaksbergen JO9-1
18 nov 09:30 Bentelo JO9-1 DEC '10 JO9-1
18 nov 09:30 Hengelo JO9-1 WVV '34 JO9-1
18 nov 09:30 Buurse JO9-1G De Tubanters1897 JO9-3
18 nov 10:00 BSC Unisson JO9-1G Rigtersbleek JO9-2

Eerstvolgende wedstrijd

  30 sep     09:30   

BBKT33A   -   NXTG70H

Buurse JO9-1G vs. DEC '10 JO9-1